+38 (095) 905 12 16

     

  +38 (066) 570 61 92


 +38 (095) 857 95 94

Про компанію

Наша компанія з'явилася на ринку ортопедичної продукції у 2010 р. За час роботи ми стали партнерами низки найбільших виробників ортопедичної продукції України та країн Європи. Ми працюємо по всій Україні та є регіональними представниками по Харкові заводу ТОВ «Катеринославські меблеві майстерні» м.Дніпропетровськ, а також ТОВ «Ком-фор» м.Харків. Наші консультанти брали участь у семінарах та майстер-класах на заводах-виробниках з питань ортопедичної продукції, технології виробництва, наповнювачів та матеріалів, з яких виготовляються ортопедичні матраци та аксесуари для сну. Безліч тренінгів, які проводять представники заводів-виробників, дали можливість працівникам нашої фірми дізнатися про ортопедичну продукцію все. Ми були на виробництві та спілкувалися з технологами та виробничим персоналом у частині обладнання, на якому виготовляється ортопедична продукція та умов виробництва.

Щорічні тренінги, виставки та інші заходи в галузі ортопедичної продукції, які відвідують наші співробітники, дозволяє нам робити правильний вибір і працювати тільки з тими виробниками галузі, які зарекомендували себе роками сумлінної роботи на даному ринку. Якість виробів, складові та функціональність, своєчасність виготовлення, умови продажів - ось тільки невеликий ряд критеріїв, за якими ми вибираємо виробників ортопедичної продукції для співпраці.

За час роботи на ринку у нас з'явилося безліч постійних клієнтів та вдячних покупців. Ми дбаємо про свою репутацію, тому слухаємо рекомендації, побажання наших клієнтів і готові докласти максимум зусиль, щоб покупки, зроблені в нашому магазині, максимально довго прослужили вам.